Rgp 20

2009 m. kovo 14-15 d. vyks Kryono seminaras Latvijoje, Rygoje. Platesnė informacija latvių, rusų ir anglų kalbomis: http://www.8octave.lv/kryon/en/

Be galo džiaugiuosi, kad pagaliau Kryonas su visa savo komanda užsuks į Baltijos šalis. Asmeniškai man tai buvo ilgai ir labai lauktas įvykis. Nors iki šio seminaro likęs dar visas pusmetis, bet tikiuosi, kad laukimas neprailgs. Seminaro vieta – Arena Riga. Tas faktas, jog tai didžiausia Latvijos salė, jau daug ką pasako. Aš tikiu, kad šioje vietoje trys Baltijos sesės vėl susivienys kaip kadaise, Baltijos kelyje, ir žengs didelį žingsnį į priekį, sąmoningesnio gyvenimo link.

Registracija jau prasidėjusi, ir pirmas jos etapas baigsis rugsėjo 30 d. Vėliau registracijos mokestis šiek šiek brangs, todėl manau, kad tiems, kurių širdis atsilieps į šį kvietimą, nieko nelaukus reikia registruotis jau dabar. Galbūt sunkoka apsispręsti dėl renginio, kuris vyks tik po pusės metų, tačiau šiuo atveju aš manau, jog reikia tiesiog pasitikėti, kad aplinkybės susiklostys jums pačiu palankiausiu būdu ir visos kliūtys bus pašalintos.

Jei nuspręsite vykti, galite susitiekti su manimi per Deonima forumą http://www.deoanima.lt/forumas/index.php Galėsime tartis dėl bendro nuvykimo/nakvynės ir pan. Aš tikiu, kad būsim tikrai nevieninteliai Lietuvos atstovai, juo labiau, kad jau yra paskirti ir organizatoriai Lietuvoje. Dabar svarbiausia kuo plačiau paskleisti informaciją, kad ji pasiektų tuos, kuriems to labiausiai reikia.

Iki susitikimo 😉

 

written by humanangel \\ tags:


2 Responses to “Kryonas Baltijos šalyse!”

  1. 1. insane Says:

    Kas tas Kryonas?

  2. 2. humanangel Says:

    Jei domina platesnė informacija, gali pasiskaityti puslapį http://www.kryon.com
    Tik manau, kad gali šiek tiek ten pasimesti, jei anksčiau nesi susidūręs su panašaus pobūdžio informacija. Nors niekada nevėlu pradėti, jei esi rimtai nusiteikęs, kad ir čia: http://www.kryon.com/k_38.html#Chap1 arba čia: http://kryon.com/k_25b.html

    Ši informacija pateikiama jau daugiau nei 19 metų, tame tarpe buvo 6 susitikimai Jungtinėse Tautose. Paliečiama ne tik ezoterika, bet ir mokslas, mūsų Žemės ateitis ir praeitis. Atskleidžiama tiesa apie žmogų ir jo prigimtį. Trumpai tariant, tai informacija, grąžinanti galią žmogui.

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Uždaryti
Eiti prie įrankių juostos