Geg 23

Laikas, atrodo, bėga vis greičiau ir greičiau… Gal tikrai tai, ką mes vadiname sekunde, minute, valanda dabar jau nebeatitinka to, kas buvo prieš metus, mėnesį ar savaitę. Mums tik atrodo, kad laikrodžiai eina vis tuo pačiu ritmu… O ištikrųjų jie nuolat greitėja, prisitaikydami prie pakitusių Žemės virpesių.

Šioje atkarpoje tarp Naujų Metų ir vasaros buvo visko: netikėtų ir tikėtų kelionių, naujų vidinių atradimų, blaškymosi ir abejonių, ir taip ilgai laukto sveikatos pagerėjimo. Skausmas, kankinęs mane beveik ištisus metus, pagaliau pasitraukė… Tarsi jo nė nebūtų buvę… Ir kas dabar gali pasakyti, kurios mano pastangos davė vaisius? O jų būta daug, pačių ivairiausių. Sukeliančių dar didesnį skausmą, ir tokių, kai tiesiog reikia būti ir pasitikėti, kad tavo kūnas gauna tai ko jam šiuo metu labiausiai reikia.

Noriu pasidalinti įspūdžiais iš Egipto, kuriame buvau metų pradžioje. Ši kelionė buvo visiškai netikėta, bet apie ją seniai svajota. Nuo pat pirmų akimirkų buvau apimta kažkokios ypatingos būsenos ir ši būsena išliko visos kelionės metu ir dar kelias savaites po jos. Žodžiais sunku apibūdinti, bet tikiu, kad tai buvo mano pačios dovana sau, metas, kai iš tiesų jauti savo tikrąjį Aš ir su Juo esi Viena. Metas, kai jauti gyvenimo pilnatvę ir kai atrodo, kad visas pasaulis nori tau padėti, nes visi įvykiai tarsi plaukia savaime ir aplinkybės dėliojasi tau palankiausiu būdu. Žinau, kad galima pasiekti, jog ši būsena būtų nuolatinis tavo palydovas. Nors keliavome įprastiniais turistiniais maršrutais, patyriau daug nuostabių akimirkų, kai galėjau prisiliesti prie šios šalies sielos, pajusti žmonių svajones ir šilumą. Ypač man įstrigo žodžiai, pakabinti mažytėje beduinų mečetėje dykumoje..

„Per orą… per vandenį… per žemę… paversk Svajones realybe“

Diena po dienos mano svajonės iš tiesų virsta realybe ir aš kasdien kuriu savo tolimesnį gyvenimą tik man vienai būdingu stiliumi. Jei kažkas toje realybėje man nepatinka, žinau, kad kiekvieną akimirką galiu pasirinkti iš naujo. Gera žinoti, kad galiu tą padaryti, ir kad kiekvieną akimirką galiu kreiptis pagalbos į savo Angelą, savo Aukštesnįjį Aš.

written by humanangel


Comments are closed.

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Uždaryti
Eiti prie įrankių juostos